אודות ד״ר עאדל עומר

שלום, אני ד"ר עאדל עומר.

מיד אחרי שסיימתי את התואר באוניברסיטת תל אביב בשנת 2006, התחלתי לעבוד כשכיר במרפאת שיניים פרטית מובילה וצברתי ניסיון רב בטיפולים שיקומיים גדולים ומורכבים. למדתי ישירות מרופאי השיניים הטובים בישראל ובשנת 2011 פתחתי את מרפאת השיניים הפרטית שלי – שעברה בשנת 2019 למיקומה הנוכחי בקריית טבעון. 

כיום אני עוסק בעיקר בטיפולים משקמים ואסתטיים, חבר ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל ומקפיד להמשיך ללמוד את כל החידושים בעולם רפואת השיניים במסגרת השתלמויות וכנסים בארץ ובעולם. כך לדוגמה השתלמתי בתחום רפואת שיניים אדהזיבית זעיר פולשנית באוניברסיטה העברית בהדסה ובהשתלמויות רבות נוספות. בין אם מדובר בשיטות טיפול חדשות, חומרי גלם חדשים או מכשור מתקדם, אני שואף להביא למרפאת השיניים שלי את הטכנולוגיה, הטכניקות והחומרים העדכניים ביותר. 

וחוץ מזה – נולדתי בשנת 1981, גר בזמר, אני נשוי לסוהא ואבא לשלושה ילדים מקסימים.

כשאני לא במרפאת השיניים, אני אוהב להתעסק באלקטרוניקה ומכונאות, בנייה, יצירה ועיצוב. אפילו עיצבתי בעצמי כמה חלקים במרפאתי.

החזון שלי

הדבר החשוב לי ביותר הוא טובת המטופל. לשם כך אני מקפיד על דיוק ופרפקציוניזם ללא פשרות, ובעת הצורך משתף פעולה עם מומחים מתחומים משיקים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור כל מטופל ומטופלת. 

אני קשוב למטופלים, מסביר בפירוט את כל התהליכים הרפואיים בשפה פשוטה ומובנת, משתף בתהליך קבלת ההחלטות, עונה לכל שאלה וזמין באופן אישי.

 גם אם מגיע למרפאה מטופל עם חרדה דנטלית, הגישה האישית, ההכלה, השיתוף במידע והאמפתיה כלפיו יכולים לבנות אצלו אמון, ועם הזמן גם להפיג את החרדה ולהוביל להצלחה בטיפול. שיטה זו מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש ונותנת לי סיפוק רב כאשר אני מטפל לא רק בשיניים של המטופל אלא גם בחרדות שלו וכך עוזר לו לשמור על התוצאה שהתקבלה לאורך זמן.

2006
בוגר אונ' תל אביב לרפואת שיניים
2006
2007
חבר הסתדרות רופאי השיניים בישראל
2007
2009
השתלמות השתלות דנטליות
קורס עיוני ומעשי בפקולטה לרפואה שיניים אונ' תל אביב
2009
2011
פתיחת מרפאת שיניים פרטית
2011
2016
קורס עיצוב חיוך
Digital Smile Design
2016
2017
קורס שתלים ושיקומם באזור החיוך
הפקולטה לרפואה שיניים - האונ' העברית ירושלים
2017
2022
השתלמות מורחבת - רפואת שיניים אדהזיבית זעיר פולשנית
הפקולטה לרפואה שיניים - האונ' העברית ירושלים
2022
2023
השתלמות
Soft Tissue Management
Steigmann Institute
2023

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​